KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Evrakcebi.com - Mir Plastik San Tic Ltd Şti sipariş sisteminde tüm ödemelerinizi e-posta ile tarafınıza bizimhesap.com aracılığıyla gönderilecek bir link ile BDDK onaylı Paynet online internet sistemi üzerinden 3D güvenlikli olarak kredi kartınızla yapabilirsiniz. Evrakcebi.com - Mir Plastik San Tic Ltd Şti ödeme sisteminde sizden hiç bir şekilde kredi kartı bilgileriniz istenmemekte ve saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri Paynet Güvenli Ödeme Sayfasından yapılmakta ve ödeme işlemi PAYNET güvencesinde yapılmaktadır.
Evrakcebi.com - Mir Plastik San Tic Ltd Şti web sitesinde sizin sadece sipariş bilgileriniz tutulmaktadır. Kredi kartı ile bilgileriniz HİÇ BİR şekilde Evrakcebi.com - Mir Plastik San Tic Ltd Şti tarafında alınmamakta ve saklanmamaktadır.

Güvenli ödeme sayfası bütün güvenlik tedbirleri PAYNET tarafından alınmış ve PAYNET'e ait bir sayfadır. Buradan kredi kartı bilgilerinizi girip gönder butonuna basmalısınız.

Bize sadece ödeme onayı bildirilir. Dolayısıyla aradaki iletişimden kaynaklanan güvenlik riskleri ortadan kalktığı için son derece güvenli bir ödeme sistemidir.

Gönder butonuna tıkladıktan sonra ödeme onayı almalısınız.

Eğer ödeme onayı almadıysanız kredi kartı bilgilerinizin doğruluğunu kontrol ediniz veya bankanızla temasa geçiniz.

Ödeme onayı almamış siparişler işleme konmayacaktır.

Ödemenizin onayı tarafımızca kontrol edildikten sonra siparişiniz hazırlanıp hemen bildirmiş olduğunuz kargoya verilecektir.

HAVALE ve EFT İLE ÖDEME

Hafta sonu ve resmi tatillerde yapılan Havale/EFT 'ler takip eden ilk iş gününden itibaren onaylanarak siparişiniz işleme alınacaktır.

Havale/EFT ile ödeme yaparken, açıklama alanına, sipariş verenin ad soyad ve/veya Firma ünvanı bilgilerinin yazılması gerekmektedir.

Havale yöntemiyle ödeme yaparak siparişinizi verdiğinizde, önce sipariş talebinizin bize ulaştığına dair bir e-posta, ödemeniz bize ulaştığında ise ödemenizi aldığımız ve siparişiniz işleme konulduğuna dair bir e-posta tarafınıza yollanacaktır.

Siparişleriniz, ödemeniz bize ulaştığında işleme konulacaktır. Havale ile ödemesi yapılan siparişlerinizde teslimat süresinde 1 günlük gecikme yaşanabilir.

TESLİMAT

Her gün saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde, 16:00'dan sonraki siparişleriniz, bir sonra ki gün kargoya verilecektir.

Cumartesi, pazar ve resmi tatil günlerinde herhangi bir saatte verilen siparişler, takip eden ilk iş gününden itibaren kargoya teslim edilir.

 

Havale/EFT yapabileceğiniz hesap numaraları

  • Rami Toptancılar Hal Şb - 1387
  • Hesap Numarası : 6299876
  • TR58 0006 2001 3870 0006 2998 76
  • Mir Plastik San Tic Ltd Şti
  • Topçular Şubesi - 348
  • Hesap Numarası : 66497633
  • TR83 0006 7010 0000 0066 4976 33
  • Mir Plastik San Tic Ltd Şti

Neden EvrakCebi.com ?